ما بهترینیم - تعمیرگاه تلویزیون در منزل شماست!
نمایندگی تعمیر تلویزیون مارشال در کرج - کرج بکلایت marshal

کرج سرویس ، متخصص در تعمیر بک‌لایت تلویزیون مارشال ، مشکل کم نور شدن تصویر ، سیاه و تیره شدن صفحه تلویزیون ، قطع شدن یا چشمک زدن تصویر ، خاموش روشن شدن تلویزیون ، نقاط نورانی در صفحه تلویزیون و ایراد آبی شدن و خرابی پنل در منزل می‌باشد‌.

اکثرا تعمیرات تلویزیون مارشال در منزل قابل انجام است مگر در مواردی که دستگاه تلویزیون شما نیاز به تعمیر توسط تجهیزات تخصصی باشد. بیشترین مراجعه خرابی در تلویزیون‌های مارشال مربوط به بک‌لایت می‌باشد، که در ادامه به طور مفصل راجع به آن توضیحاتی را ارائه خواهیم نمود‌.

همچنین به طور جداگانه اکثر ایرادهای تلویزیون مارشال را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا در صورت بروز مشکل در دستگاه ، شخصا با مراجعه به این مطلب بتوانید ایراد به‌وجود آمده را شناسایی کرده و اقدامات اولیه تا اعزام تکنسین جهت تعمیر تلویزیون را انجام دهید‌.

ما با پشتیبانی از تمامی مدل‌های تلویزیون Marshal ، اکثر تعمیرات را فقط با قطعات اصلی به همراه 6 ماه الی 18 ماه گارانتی انجام داده و در ضمانت‌نامه کتبی ارائه شده ذکر می‌نماییم . نمایندگی مجاز 053865 کرج جهت تعمیر تلویزیون مارشال در منزل برای رفاه حال مشتریان ، متخصصین خود را در کوتاه‌ترین زمان اعزام می‌نماید‌.

سهل‌انگاری در تعمیر تلویزیون برابر با خرابی پنل

نکته مهم : اگرچه ادعای بسیاری از مراکز فعال در سطح شهر تعمیر و رفع ایراد بوجود آمده در انواع تلویزیون و برد دستگاه‌ می‌باشد ؛ اما با توجه به پیشرفت قطعات و تشخیص صحیح ایراد ، می‌بایست تعمیر دستگاه به دست کارشناسان و متخصصانی صورت پذیرد ، که ضمن تسلط کامل بر تکنولوژی‌ استفاده شده در دستگاه و همچنین تجهیزات روز ، دانش فنی مورد نیاز را کسب کرده باشند‌.

لذا عدم توجه به این امر و مراجعه به مراکز غیرمجاز جهت انجام تعمیرات انواع تلویزیون و برد ، سبب می‌گردد تا بسیاری از دستگاه‌ها پس از تعمیر در تعمیرگاه غیرمجاز، هیچ‌گاه کیفیت اولیه خود را باز نیابند و گاهی با خرابی بیش از پیش ، امکان بهبود و تعمیر آن‌ها برای همیشه از بین برود‌.


میدونم ناراحتی - شاید بدون تعمیر درست شد

نمایندگی تعمیر تلویزیون مارشال در کرج

اگر برای تعمیر تلویزیون مارشال در کرج، دنبال یک تعمیرگاه تخصصی و حرفه ای هستید، نمایندگی تعمیرات تلویزیون کرج در کنار شماست. مجرب‌ترین تعمیرکاران تلویزیون در این مرکز حضور دارند و با استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزات پیشرفته، مشکلات انواع LCD ، LED ، DLED ، Curved ، پلاسما و … مارشال را عیب‌یابی و برطرف می‌کنند.

میدونیم ناراحتی ، اما نگران نباش ! سعی میکنیم تعمیرش کنیم . کارشناسان مجرب تعمیرات تلویزیون Marshal در کرج، شرایطی را برای شما عزیزان فراهم کرده اند که نیازی به طی مسیر تا تهران برای تلویزیون خود نداشته باشید. پس از برقراری تماس با شماره‌های موجود در صفحه تماس با ما، همکاران ما درخواست تعمیرات تلویزیون مارشال در محل را ثبت کرده و در اسرع وقت، خدمات مورد نظر را در تمام مناطق کرج از جمله عظیمیه، باغستان، طالقانی، آزادگان، شاهین ویلا، گلشهر، جهانشهر، گوهردشت، شریعتی و .. به شما ارائه می‌دهند.


تلویزیون مارشال صدا دارد اما تصویر ندارد

تلویزیون مارشال صدا دارد ولی تصویر ندارد

اصلی‌ترین دلیل اینکه تلویزیون مارشال صدا دارد اما تصویر ندارد مربوط به بک‌لایت یا پنل تلویزیون می‌باشد . قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات تلویزیون مارشال ، با چند بررسی ساده مانند بررسی کابل ، تنظیمات روشنایی ، آپدیت تلویزیون ، ریست و چند مورد اصلی دیگر که در بخش " نداشتن تصویر تلویزیون مارشال " ذکر شده است ، می‌توانید مشکل دقیق تلویزیون را بفهمید . شاید اصلا ایراد از بکلایت و پنل نباشد و با چند تست ساده مشکل عدم عملکرد صحیح تلویزیون رفع شود‌.

بعد از بررسی موارد ذکر شده در مطلب فوق ، اگر تصویر با نور چراغ قوه دیده شد مشکل از بک‌لایت تلویزیون است اما اگر جز سیاهی یا خطهای رنگی روی صفحه چیزی نبود ، مشکل از پنل است‌.

در کل اگر خرابی دستگاه مربوط به بک‌لایت باشد ، تعمیر بک‌لایت تلویزیون مارشال در منزل توسط مرکز نمایندگی تعمیرات مارشال امکان‌پذیر می‌باشد ، در غیر اینصورت باید دستگاه به تعمیرگاه انتقال یابد‌.

نکته قابل توجه در زمان تعویض بک‌لایت ، حساس‌بودن پنل تلویزیون است ، زیرا کوچکترین سهل‌انگاری یا ضربه‌ای در زمان باز کردن تلویزیون باعث آسیب‌دیدن پنل شده و تلویزیون کاملا از کار می‌افتد که بعد از روی‌دادن این حالت باید به فکر خرید تلویزیون دیگری باشید‌.

به دلیل ظرافت بالای لیکوئید ، فقط از تعمیرکاران مجاز و متخصص در تعویض بک‌لایت ، درخواست تعمیر کنید‌.

قطع شدن یا تیره شدن تصویر تلویزیون

قطع شدن تصویر تلویزیون مارشال

یکی دیگر از حالت خرابی بک‌لایت در تلویزیون ، قطع شدن کامل تصویر تلویزیون مارشال است. هنگامی که تعداد کمی از لامپ‌ها دچار آسیب‌دیدگی شوند، ممکن است خود را به صورت تیره‌شدن صفحه نمایان کند. در برخی مدل‌های تلویزیون مارشال سنسوری وجود دارد که با خرابی یک یا تعدادی از لامپ‌ها فعال شده و برای جلوگیری از آسیب دیدگی تمام لامپ‌ها، آنها را خاموش نموده تا استفاده کننده دستگاه در پی راه‌حلی برای تعمیر آن باشد‌.

قطع شدن تصویر دقیقا مانند مورد اول ، در حالی پیش می‌آید که صدای شبکه در حال پخش همچنان شنیده می‌شود و پدید آمدن این موضوع کاربر را متوجه خطا در بخش بک‌لایت تلویزیون می‌کند. تعمیر تلویزیون مارشال قسمت بک‌لایت از جمله خدمات تعمیراتی می‌باشد که در منزل قابل بررسی ، تعمیر یا تعویض است‌.

دقیقا مانند ایراد فوق که صدا داشت و تصویری دیده نمیشد ، بررسی کنید اگر کماکان تلویزیون تصویر نداشت با چراغ قوه موبایل داخل تصویر تلویزیون نور بیاندازید ، اگر تصویر تلویزیون دیده شد مشکل از بک‌لایت تلویزیون است اما اگر نوری در صفحه نبود یا خطهای رنگی روی صفحه پدید آمد مشکل پنل تلویزیون است‌.

سیاه شدن صفحه تلویزیون و تست چراغ قوه

سیاه شدن تصویر در تلویزیون مارشال

از دیگر موارد در خرابی بک‌لایت تلویزیون پدید آمدن هاله‌های تیره و یا سیاهی در تصویر تلویزیون است. تیره شدن کامل تصویر بدین صورت است که در تمام یا قسمتی از تلویزیون تصویر را به شدت کِدِر مشاهده نموده و همانند این است که پرده سیاهی بر روی تصویر کشیده شده است. این امر نشان از خرابی در برخی لامپ‌ها دارد و اخطار اولیه بابت بررسی و تعمیر را به کاربر می‌دهد‌.

عدم عملکرد صحیح تلویزیون و ظاهرا سیاه شدن صفحه ، تنها منتهی به بکلایت نمی‌شود و احتمال خرابی پنل و در برخی مواقع مین‌برد هم مشاهده شده است‌.

به همین خاطر با تست معروف چراغ قوه که در موارد قبل گفته شد امتحان کنید که آیا تصویری در صفحه تلویزیون دیده می‌شود یا خیر؟ همچنین میتوانید به بخش " تیره شدن تصویر تلویزیون " مراجعه کرده و مواردی که ذکر شده را قدم به قدم جهت رفع مشکل بجود آمده بررسی کنید‌.

در این مورد از خرابی هم باید گفت شاید ایراد از لیکویید و بک‌لایت نباشد و با چند تست ساده مشکل تیرگی تصویر برطرف شود ؛ پس حتما آموزش قدم به قدم را دنبال کنید . و اما هزینه تعمیر یا تعویض ! هزینه تعمیر سیاه شدن صفحه تلویزیون مارشال از 1.500.000 تومان الی 27.000.000 تومان بسته به اینچ تلویزیون متغیر است که بصورت کامل در قسمت هزینه بک‌لایت مارشال توضیح داده شده است‌.

خبر خوب : این مشکل کاملا قابل حل است ، پس سریعا نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید و با متخصصان نمایندگی تعمیرات مارشال تماس بگیرید‌.

نقاط نورانی و هاله سفید روی صفحه تلویزیون

ظاهر شدن نقاط نورانی در تصویر تلویزیون

همیشه سیاه شدن تصویر به معنای خرابی در بخش بک‌لایت نیست، گاهی پدیدآمدن یک سری نقاط نورانی یا تاریک و روشن در تصویر نیز نشان از خرابی در بخش لامپ‌های تلویزیون است. بدین صورت که قسمت‌های از تصویر نقطه‌های نورانی همانند لامپ روشن است و تصویر پرنور و سفید مشاهده می‌شود‌.

لامپ‌ها به دلیل اینکه بتوانند نور را به صورت یکسان در اطراف خود پخش کنند دارای منشوری بر روی خود می‌باشند، این منشورها توسط چسب مخصوص به لامپ‌ها متصل شده اند؛ حال اگر به دلیل گرمای تولیدی لامپ‌ها و یا غیر استاندارد بودن منشور از آنها جدا شود ، باعث شده تا نور مستقیماً به صفحه تابیده و آن را به صورت یک نقطه نورانی در تصویر مشاهده نماییم‌.

دلایل دیگر مربوط به پیکسل‌های معیوب و صفحه پشت بک‌لایت است ، که به طور مفصل و قدم به قدم در بخش " دلایل نورانی شدن صفحه و رفع مشکل " توضیح داده شده است‌.

در اکثر مواقع علت وجود مشکل مربوط به بک‌لایت است . این مرکز با بهره مندی از قطعات اورجینال و اصلی و همچنین بکارگیری چسب‌های مرغوب از پدید آمدن این معضلات جلوگیری خواهد نمود.‌

آیا میدانید؟ در صورت بروز مشکل با تعمیرکاران غیر مجاز یا قطعات تعویضی آنها ، مرجع معتبری جهت درخواست رسیدگی و یا جبران خسارت ندارید.

 علت کم نور شدن و وضوح کم صفحه در تلویزیون مارشال

کم نور شدن تصویر تلویزیون مارشال

پنجمین حالات خرابی بک‌لایت کم نور شدن صفحه تلویزیون یا همان وضوح کم تصویر است . گاهی هنگام مشاهده با این صحنه مواجه می‌شوید که کیفیت و نور تصویر نسبت به قبل متفاوت است و تصویر کم نور تر شده است‌.

پس اقدام کنید و اولین قدم از طرف شما تغییر در تنظیمات تلویزیون مارشال باشد که باعث شده نور تصویر را کمتر از قبل مشاهده نمایید. پس با یک بررسی ساده در تنظیم سنسور ECO ، تنظیمات روشنایی تلویزیون ، کابل و گیرنده دیجیتال ، می‌توان یقین پیدا نمود که ایراد در بخش تنظیمات تلویزیون است یا خیر .

تمامی مراحل را قدم به قدم در بخش " رفع مشکل کم نور شدن صفحه " که کرج سرویس در اختیار شما گذاشته بررسی کنید ، خبر خوب این که در اکثر مواقع مشکل برطرف می‌گردد‌.

باید بگوییم در صورت عدم رفع مشکل با بررسی‌های گفته شده در مطلب توصیه شده ، علت کم نور شدن تصویر تلویزیون مارشال در 90 درصد مواقع ایراد خاموش شدن یا ضعیف شدن تعدادی از لامپ‌های بک‌لایت است . در صورتی که روشنایی تلویزیون را روی درجه آخر تنظیم کنید و یا سنسور اکو را غیر فعال کنید ، تلویزیون زودتر از پیش رو به خرابی می‌رود‌.

مشکل کم نور شدن صفحه جزو پر تکرارترین خرابی‌های رایج تلویزیون است

هزینه تعمیر کم نور شدن صفحه تلویزیون مارشال در بخش بک‌لایت ذکر شده است . این امر نیاز به بررسی توسط متخصص داشته تا با مشخص نمودن تعداد لامپ‌های آسیب دیده نسبت به تعمیر و یا تعویض تمامی آنها اقدامات لازم را انجام دهند‌.

تعمیر کم نور شدن تلویزیون مارشال از آن دسته تعمیراتی است که مرکز تعمیر و نمایندگی تعمیرات تلویزیون مارشال به صورت ویژه در آن تخصص و تبحر دارد‌.

علت چشمک زدن تلویزیون یا پرش و سوسو زدن تصویر چیست؟

چشمک زدن صفحه تلویزیون مارشال

علت سوسو زدن صفحه تلویزیون چیست؟ به دلایل مختلف داخلی و خارجی تلویزیون به مشکل چشمک زدن دچار می‌شود از جمله : کابل معیوب، نوسانات برق، کاهش ولتاژ منبع تغذیه ، سیستم عامل یا نرم افزار قدیمی و لامپ‌های بک‌لایتی که به آخر عمر رسیده اند !

چشمک زدن و پرش تصویر تلویزیون در هنگام تماشای برنامه تلویزیونی از دید اکثریت استفاده کنندگان ناشی از خرابی در بخش آنتن است ؛ اما گاهی اوقات پرش تصویر به گونه‌ای است که تماشای تلویزیون کاملا آزار دهنده می‌شود و همانند یک لامپ که در حال سوختن است شروع به چشمک زدن می‌کند‌.

موارد زیادی بر وجود این ایراد دخیل هستند که در بخش " سوسو زدن تصویر تلویزیون‌ " بصورت تخصصی و قدم به قدم توضیح داده شده است‌.

درصورتی که تمام موارد ذکر شده در مطلب فوق را بررسی کردید اما کماکان ایراد رفع نشده بود ، مشکل به وجود آمده در لامپ‌ها می‌تواند دلیل بروز این حالت در تلویزیون باشد بدین صورت که با خرابی یک یا تعدادی از لامپ‌ها ، تصویر تلویزیون حالت پرش یا چشمک پیدا می‌کند‌.

علت بوجود آمدن این مشکل در بک‌لایت‌های سری بدین صورت است که یکی از خطها از مدار خارج شده و لاین دیگر سالم است ، حال سری لامپ‌های سالم دستور به روشن شدن می‌دهند اما بدلیل اینکه سری بعدی قطع و خراب است مین برد دستور قطع را صادر می‌کند ، به همین روال تصویر بصورت متوالی قطع و وصل می‌شود‌.

دلیل اصلی در این حالت 10% مربوط به آنتن ، 70% بک‌لایت و 20% پنل تلویزیون میباشد که نیازمند بررسی و تعمیر توسط تعمیرکار متخصص در این زمینه است‌.

علت بهم ریختگی رنگ تصویر تلویزیون مارشال آبی یا بنفش

بنفش یا آبی شدن تصویر تلویزیون مارشال

بهم ریختگی رنگ تلویزیون

در خصوص آبی یا بنفش شدن رنگ تلویزیون اکثر سایت‌ها و شرکت‌های سازنده علت اصلی را بیان نمی‌کنند و عدم صحیح عملکرد تلویزیون را تقصیر تمام وسایل الکتریکی و مغناطیسی کنار تلویزیون میدانند ! در حقیقت وجود وسایل مغناطیسی نزدیک‌تر از 3 فوت به تلویزیون ، بطور واضح اثر خود را روی تلویزیون گذاشته و کاربر این موضوع را متوجه می‌شود‌.

علت آبی شدن یا بنفش شدن تصویر تلویزیون در اکثر تلویزیون‌ها یکی است و اکثر مواقع از بک‌لایت است . تفاوت حالات رنگی در مدل و برند تلویزیون ایجاد می‌شود ؛ بدین گونه که در برخی برندها حتی یک در میلیون هم احتمال بنفش شدن وجود ندارد اما آبی رنگ شدن بسیار رایج است و بلعکس . به این خاطر که نوع بک‌لایت ، پنل و شرکت سازنده قطعات در برندها متفاوت می‌باشد‌.

البته " برد تیکان T-CON " را هم فراموش نکنیم !! جزئیات بیشتر مشکل در بخش " آبی شدن صفحه تلویزیون " آمده و راهکارهایی جهت رفع مشکل ، نگهداری و استفاده صحیح از تلویزیون توضیح داده شده است .

علت بنفش شدن تصویر تلویزیون مارشال

بررسی اجمالی و نتیجه کلی تغییر رنگ تلویزیون

در صورت آبی شدن یا بنفش شدن تصویر تلویزیون ، بررسی کنید آیا در دیگر ورودی‌ها هم همین مشکل وجود دارد یا خیر ؟ یا ویدیویی با فلش روی تلویزیون پخش کنید که کیفیت داشته باشد..

اگر ایرادی نداشت پس مشکل از شبکه صدا و سیما یا پخش کننده تصویری بوده که در آن زمان در حال پخش بود ، اما اگر تصویر جدیدی که می‌بینید هم دچار" تغییر رنگ واضح یا بنفش " است خرابی یکی از قطعات بک‌لایت ، تیکان و پنل مشهود شده ، لذا جهت اطمینان کامل کار را به متخصصان بسپارید‌.

روشن نشدن تلویزیون مارشال - خرابی مین برد و پاور تلویزیون

روشن نشدن تلویزیون مارشال ، باز شود دیده شود !

مهم‌ترین علت روشن نشدن تلویزیون مارشال خرابی مین برد تلویزیون است . از جمله ایراداتی که در برخی مدل‌های تلویزیون مارشال پیش خواهد آمد بدین صورت است که تلویزیون خاموش شده اما چراغ پاور دستگاه روشن می‌شود. از آنجا که پردازشگر تصویر، صدا، ورودی رم،USB، HDMI و... همگی بر روی مین برد می‌باشد ، بنابراین گرمای تولیدی در این قطعه بسیار بالا است.

در برخی مواقع تلویزیون به صورت ناگهانی خاموش شده و مجدداً از آرم مارشال شروع به کار می‌کند. خرابی قطعه ic برد پاور بعد از مین برد از جمله دلایل مهمی است که می‌تواند باعث قطع جریان برق تلویزیون و در نتیجه خاموشی نمایشگر شود.

دلیل دیگر را می‌توان گردن شخص بُرد پاور انداخت ! ولی در صورتی مقصر است که چراغ پاور تلویزیون روشن نباشد‌. تعمیر این قبیل مشکلات تنها می‌بایست توسط کارشناسان و مراکز مجاز تعمیر صورت گیرد. چون کوچک‌ترین خطایی در امر تعمیر می‌تواند باعث از کارافتادگی کامل دستگاه شود .

پیشنهاد میکنیم با مطالعه مقاله " علت روشن نشدن تلویزیون " اطلاعات کامل تری را درباره این مشکل بدست آورید‌.

امکان تعمیر مین‌برد در منزل وجود ندارد! پس مراقب تعمیرکاران غیرمجاز باشید!

علت روشن نشدن تلویزیون مارشال مربوط به مین برد ( برد اصلی ) یا بُرد پاور تلویزیون و آی سی باشد. هزینه تعمیر و تعویض مین‌برد از 2.000.000 تومان الی 11.000.000 تومان متغییر است.

خبر خوب : این مشکل کاملا قابل تعمیر می‌باشد . پیشنهاد نمایندگی تعمیرات تلویزیون کرج سرویس به شما کاربران گرامی این می‌باشد که بعد از روبرو شدن با این مشکل در دستگاه خود سریعا نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید . نمایندگی تعمیرات مارشال در کمترین زمان ممکن این مشکل را برطرف می‌نماید

علت خاموش و روشن شدن تلویزیون مارشال - خرابی مین برد یا پاور تلویزیون

خاموش و روشن شدن تلویزیون مارشال

علت خاموش روشن شدن تلویزیون مارشال چیست؟ یکی از مشکلات تلویزیون مارشال خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون است . گاهی هنگام مشاهده ممکن است با این صحنه مواجه شده باشید که بدون دخالت دست و استفاده از ریموت کنترل، تلویزیون به صورت خودکار خاموش و روشن شده و مجدداً از آرم مارشال شروع به کار می‌کند‌.

در صورت عدم رسیدگی این روند تا جایی ادامه پیدا کند تا نه تنها قطعه معیوب بلکه دیگر قطعات درگیر با این موضوع دچار مشکل شوند . " علت خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون مارشال " می‌تواند ناشی از خرابی دو قطعه برد پاور یا مین برد تلویزیون باشد.

اولین احتمال مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون مارشال ، خرابی مین برد تلویزیون است‌.

مین برد وظیفه کنترل و مدیریت تمامی بخش‌های تلویزیون را برعهده دارد. بنابراین تمامی دستورهایی که ما به عنوان کاربر به تلویزیون می‌دهیم، از طریق مین برد به اجزای تلویزیون منتقل شده و درخواست ما اجرا می‌شود . بر روی مین برد تلویزیون قطعات و اجزای بسیار مهمی شامل : CPU یا پردازنده اصلی، بخش‌های تیونر ( گیرنده‌های دیجیتال یا آنالوگ ) و انواع ورودی و خروجی‌ها قرار می‌گیرند‌.

برد پاور وظیفه تامین برق تلویزیون را برعهده دارد. بنابراین روشن شدن تلویزیون بر عهده برد پاور است. درواقع برد پاور پس از دریافت برق 220 ولت، ولتاژ آن را که از نوع AC است به ولتاژ DC تبدیل می‌کند.

درنهایت ولتاژ DC را به مین برد تلویزیون می‌فرستد تا مین برد با انتقال ولتاژ به سایر اجزای تلویزیون ، موجب روشن شدن تلویزیون شود. بنابراین می‌توانیم احتمال دهیم که یکی از دلایل مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون مارشال ، " خرابی برد پاور تلویزیون " است‌.

دکمه پاور چشمک می‌زند ولی تلویزیون تصویر ندارد علت چیست ؟

در برخی تلویزیون‌های جدید و چند برند معتبر ، سنسوری وجود دارد که در مواقع مشکل و عدم عملکرد صحیح قطعات ، دکمه پاور تلویزیون شروع به چشمک زدن می‌کند.

حال مشکل چیست همه چیز !! از ورودی برق گرفته تا بکلایت ، مین و پاور که میشود یک مقاله طولانی در موردش نوشت ! بدلیل تعداد مراحل تست زیاد پیشنهاد می‌کنیم قدم به قدم مقاله " علت چشمک دکمه پاور و رفع مشکل " را دنبال کنید‌

مراحل ذکر شده در مقاله بالا را بررسی کنید ، سپس اگر نداشتن تصویر در یک ورودی خاص باشد، دستگاه‌های جانبی مثل سینما خانگی و... متصل به تلویزیون را جدا کنید و آنها را هم چک کنید ، اگر دستگاه اصلا روشن نشد یا تصویر نداشت برای اینکه از علت خرابی تلویزیون اطمینان داشته باشید، کار را به متخصصان ما بسپارید و درخواست تعمیر تلویزیون مارشال خود را ثبت کنید‌.

این مورد به ندرت پیش می‌آید و احتمال زیاد خرابی در مین‌برد وجود دارد. کرج سرویس پیشرو در تعمیر و تامین قطعاتی مانند برد پاور و مین برد در سراسر کشور آمادگی کامل جهت تعمیر و تعویض این قطعه را داراست‌.

تعمیرات بک‌لایت مارشال در کرج با یک سال گارانتی

تعمیر بک‌لایت تلویزیون مارشال در کرج سرویس

تعمیر بک‌لایت تلویزیون LED و بالاتر بستگی به مدل تلویزیون و نوع بکلایت تلویزیون دارد ، در نتیجه روند تعویض و هزینه تعمیر بک‌لایت نیز متغیر است ؛ لذا این موضوع بطور مفصل در بخش " بک‌لایت تلویزیون " توضیح داده شده است .

چطور بدانیم که بک‌لایت تلویزیون نیاز به تعمیر دارد یا تعویض؟ معمولا همه چیز بستگی به کارشناسی دارد که به شما مشاوره می‌دهد ! با توجه به اینکه هزینه تعمیر و تعویض بک‌لایت در نمایندگی مارشال یکی است، پس چه بهتر که تعویض گردد.

مسئله مهمتر اینکه بک‌لایت دارای عمر مفید محدود است یا عامیانه بگیم مصرفی است . اگر برخی از لنزها یا شاخه‌ها تعمیر گردد ، بدلیل اینکه مابقی لامپ‌ها عمر مفید خود را کرده‌اند در آینده نزدیک حتما سوخته و مجددا تلویزیون به مشکل قبلی باز می‌گردد .

بدلیل بالا بودن ریسک تعمیر ، تعویض بک‌لایت در هر صورت به نفع شماست

عمر بک‌لایت حدودا 2 الی 5 سال بسته به کیفیت ، نوع بکلایت و شرکت سازنده متفاوت است ، لذا سعی کنید از تعمیرکاران مجاز شناخته شده و مراکز تخصصی تعمیرات اقدام به تعمیر دستگاه خود نمائید تا با ارائه بک‌لایت با کیفیت خیالتان را از هر بابت راحت کنند.

هزینه تعمیر و تعویض بک لایت تلویزیون

هزینه تعمیر بک‌لایت تلویزیون مارشال

با توجه به توضیحات فوق در خصوص بک‌لایت ، هزینه تعمیر بک‌لایت بدلیل تنوع بالا قابل تغییر است . همانطور که در مقاله بکلایت تلویزیون توضیح دادیم ، تعداد لنزهای بکلایت در تلویزیون‌های 4K و HD یکسان نیست و این عامل هم روی قیمت تاثیر می‌گذارد ؛

برای مثال : تلویزیون ME-3243 مارشال اچ دی است و تلویزیون Marshal ME-6503 یا ME-7000 و 7501 مارشال 4K است ، تعداد شاخه و نوع بک‌لایت در این دو تلویزیون کاملا متفاوت است . حدود قیمت تعمیر بک‌لایت تلویزیون مارشال از سایز کوچک به بالا از 1.500.000 تومان الی 27.000.000 تومان می‌باشد. قیمت‌های ذکر شده هزینه بک‌لایت اورجینال درجه یک بعلاوه دستمزد تعویض است.

آیا این نمایندگی تعویض بک‌لایت را در تمام سایزهای تلویزیون انجام می‌دهد ؟ کرج سرویس تعمیر و تعویض بک‌لایت مارشال را در تمام سایزهای تلویزیون از جمله 32 اینچ ، 40 اینچ ، 43 اینچ ، 48 اینچ ، 50 اینچ ، 55 اینچ ، 65 اینچ ، 70 اینچ و 75 اینچ LED، QLED، DLED، ULED، OLED نیز انجام می‌دهد.

نکته بسیار مهم در تعویض بک‌لایت تلویزیون‌های بالای 55 اینچ منحنی این است که اکثر تعمیرکاران غیر مجاز قادر به انجام آن نیستند ، بدلیل حساسیت بالای پنل احتمال شکستن بسیار بالاست . مرکز کرج با تجهیزات کاملا تخصصی آمادگی کامل جهت تعویض بک‌لایت تلویزیون با اینچ بالا را دارد ، لذا نگران سایز تلویزیون خود نباشید.

تعمیر بک‌لایت تلویزیون در منزل

تعمیر تلویزیون مارشال در منزل

نمایندگی کرج سرویس براي راحتي و آسايش خاطر و رفاه حال همشهريان، اين امکان را فراهم نموده است تا در صورت درخواست مشتريان گرامي، کادر فني تعمير و کارشناسان تعمیرگاه مجاز مارشال جهت تعمیر تلویزیون مارشال در منزل اعزام گردند

ما با ارائه خدمات تعمیر بک‌لایت در منزل ، بعد از تماس شما و کارشناسی خرابی ، بلافاصله تکنسین نزدیک به محدوده مورد نظر را اعزام نموده تا نسبت به تعمیر تلویزیون اقدامات لازم صورت گیرد. تعمیرکاران با توجه به مشکل و مدل اعلامی ، قطعات مورد نیاز تلویزیون را همراه خود آورده و تعمیر را در منزل و یا محل انجام خواهند داد.

کارشناسان کرج بکلایت بعد از تست تمامی قطعات توسط تجهیزات تخصصی ، با مشورت و صلاحدید شما اقدام به عمل تعمیر و یا تعویض می‌نمایند. بعنوان مثال در خصوص بک‌لایت تلویزیون ، اگر تعداد لامپ‌های آسیب‌دیده کم بوده و کمتر از 6 ماه پس از خرید تلویزیون خراب شده باشند ، می‌توان به تعمیر همان تعداد کم اکتفا نمود و در صورتی که لامپ‌های سوخته بیش از نیمی از آنها را درگیر کرده باشد و از کیفیت مناسبی برخوردار نباشند نیازمند تعویض کامل هستند.

تعمیر تلویزیون مارشال توسط نمایندگی کرج
18 ماه ضمانت کتبی ایاب و ذهاب رایگان
متخصص تعویض بک‌لایت 70 اینچ و 75 اینچ
تعمیر تلویزیون 55 اینچ و 65 اینچ
مجوز ثبت 053865 زیر قیمت بازار
نوع خدمات تعمیر تلویزیون مارشال در کرج

اینجا فرق داره - گارانتی کتبی - کد رهگیری و فاکتور سیستمی داره

تعمیر تلویزیون مارشال در فردیس

تعمیرات تلویزیون مارشال در فردیس ، توسط تعمیرگاه‌های فلکه پنجم فردیس، فلکه اول فردیس و کانال فردیس انجام می‌شود. این شعب به آخرین تکنولوژی‌های روز جهت عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون مارشال مجهز هستند و می‌توانید با اطمینان خاطر، دستگاه را به تکنسین‌های آن تحویل دهید.

همکاران ما مراحل عیب‌یابی و تعمیر و تعویض قطعات تلویزیون را با دقت و مهارت انجام می‌دهند تا در نهایت، تمامی ایرادات این دستگاه را برطرف کنند. برای دریافت خدمات تعمیر تلویزیون مارشال در منزل، در مناطق فردیس، اهری و منظریه ، کافی است با نمایندگی Marshal تماس بگیرید.

تمام سرویس‌های مرکز تعمیر کرج با 6 ماه تا یکسال و نیم ضمانت‌نامه کتبی و سیستمی ارائه می‌گردد

تلویزیون شما را احیا می‌کنیم !

تعمیرات تلویزیون مارشال در اندیشه

چنانچه ساکن محله‌های اندیشه، فاز یک اندیشه، فاز 3 شهر جدید اندیشه، فاز دو، شهرک صدف، بلوار ولایت، فاز 6 شهر جدید اندیشه ، فاز چهار و پنج جدید و … هستید، تیم تعمیرات تلویزیون مارشال در غرب تهران، برای رفع معایب انواع ال ای دی، ال سی دی و … این برند در کنار شما هستند

شما می‌توانید برای دریافت سریع تر خدمات تعمیر تلویزیون، از نمایندگی مارشال در اندیشه کمک بگیرید. از طریق شماره‌های موجود در صفحه تماس با ما با این مرکز تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند

آیا میدانید؟ به هیچ وجه نباید سراغ تعمیرکاران غیرمجاز برویم ! بدلیل اینکه از قطعات و لوازم غیر استاندارد برای تعمیر دستگاه شما استفاده می‌کنند ، یا با در جریان قرار ندادن در روند تعمیر دستگاه ، هزینه‌ بالایی را از شما طلب خواهند کرد.

تعمیر تلویزیون مارشال در شهریار

ساکنین محله‌های شهریار می‌توانند از طریق نمایندگی Marshal در بلوار امام خمینی شهریار، تخصصی‌ترین خدمات تعمیر .تلویزیون‌های این برند را دریافت کنند

تعمیر تلویزیون مارشال در شهریار، توسط این شعبه و دیگر شعب نمایندگی تعمیرات مارشال انجام می‌شود. به دلیل استفاده از تجهیزات پیشرفته و روشهای نوین، سطح کیفی خدمات در این مرکز، با استانداردهای جهانی همخوانی دارد. لذا تمامی ایرادات تلویزیون شما به خوبی بررسی شده و برطرف می‌شوند

بیست درصد تخفیف ویژه فقط برای کسی که تا آخرش بیاد !

تعمیرات تلویزیون مارشال در مهرشهر

اگر در هریک از محله‌های مهرشهر، فاز یک مهرشهر، فاز 2 مهرشهر، حسین اباد، بلوار شهرداری، شهرک بهاران، گلستانک، فاز چهار مهرشهر و … زندگی می‌کنید، نمایندگی مارشال در فرجام برای ارائه تخصصی‌ترین خدمات تعمیر تلویزیون در خدمت شماست. تعمیرات تلویزیون مارشال در جنوب غربی کرج، توسط همکاران ما با بالاترین سرعت و کیفیت انجام می‌شود

پس از تماس شما، تیم تعمیر تلویزیون Marshal در محل به آدرسی که ارائه داده اید می‌آیند. همکاران ما تلویزیون را به خوبی بررسی و عیب‌یابی کرده و سپس قطعات آسیب دیده را تعمیر یا تعویض می‌کنند. در نهایت، دستگاه بدون ایراد به شما تحویل داده می‌شود

تعمیر انواع مدل‌های تلویزیون مارشال Marshal

LED , 4K , Smart , QLED , FHD Full HD , UHD Ultra HD

تعمیر تلویزیون مارشال 65 اینچ ، 70 اینچ و 75 اینچ

ME-7501 , ME-7000 , ME-6514 , ME-6511 , ME-6510 , ME-6509 , ME-6508 , ME-6507 , ME-6506 , ME-6505 , ME-6504 , ME-6503 , ME-6502 , ME-6501

تعمیر تلویزیون مارشال 50 و 55 اینچ

ME-5539 , ME-5538 , ME-5537 , ME-5536 , ME-5535 , ME-5534 , ME-5533 , ME-5519 , ME-5063 , ME-5062 , ME-5061 , ME-5017 , ME-5016 , ME-5015 , ME-5014 , ME-5013 , ME-5012 , ME-5011 , ME-5010 , ME-5009 , ME-5008 , ME-5007 , ME-5006

تعمیر تلویزیون مارشال 40 اینچ تا 48 اینچ

ME-4800 , ME-4318 , ME-4316 , ME-4315 , ME-4314 , ME-4312 , ME-4311 , ME-4310 , ME-4309 , ME-4308 , ME-4307 , ME-4306 , ME-4305 , ME-4304 , ME-4021 , ME-4003 , ME-4002 , ME-4001

تعمیر تلویزیون مارشال تا 32 اینچ

ME-3243 , ME-3242 , ME-3241 , ME-3240 , ME-3239 , ME-3238 , ME-3237 , ME-3236 , ME-3235 , ME-3227 , ME-2802 , ME-2427 , ME-2426 , ME-2425 , ME-2014 , ME-2012

برنامه آپدیت تلویزیون مارشال ، فریمور و آپگرید موجود در کرج سرویس

ME-4223 , 4800 , 5019 , 5017 , 5016 , 5015 , 5014 , 5003 , 5518 , 4718 , 4900 , 4716 , 4218 , 4718 , 5111 , 5525 , 5522 , 5110 , 4719 , 4227 , 4226 , 4215 , 5533 , 5009 , 5008 , 5007 , 5006 , 5005 , 5004 , 5002 , 5001 , 4232 , 4230 , 4022 , 4021 , 4020 , 5524 , 4234 , 4231 , 4319 , 4316 , 4315 , 4314 , 4312 ,4311 , 4310 , 4309 , 4308 , 4307 , 4306 , 4305 , 4304 , 4302 , 4301

آپدیت از 400.000 تومان تا 1.800.000 تومان