شرایط استفاده از وبسایت کرج سرویس

* کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی مرکز تعمیرات کرج سرویس به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت مرکز کرج سرویس هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری کرج سرویس و سایر خدمات ارائه شده توسط این مجموعه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات کرج سرویس است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مرکز تعمیرات کرج سرویس از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مرکز تعمیرات کرج سرویس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های کرج سرویس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات تعمیرات کرج سرویس اقدام کند.

همچنین از آنجا که کرج سرویس یک وب‌سایت خدماتی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات مرکز تعمیرات کرج سرویس استفاده می‏‌کنید، سفارش خدماتی اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به مرکز تعمیرات کرج سرویس ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که مرکز تعمیرات کرج سرویس به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های مرکز تعمیرات کرج سرویس از طریق آنها صورت می‌گیرد.

توجه داشته باشید که مرکز تعمیرات کرج سرویس تنها با شماره تلفن 09358935367 ، 02632710273 ، اینستاگرام https://www.instagram.com/rakurepairs و یا با شماره 09399919019 در تلگرام یا واتس اپ با کاربران خود ارتباط برقرار میکند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان مرکز تعمیرات کرج سرویس، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام مرکز تعمیرات کرج سرویس است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به support[at]karajtvrepairs[dot]com اطلاع دهید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

مرکز تعمیرات کرج سرویس به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

مرکز تعمیرات کرج سرویس متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات مرکز تعمیرات کرج سرویس، مانند گرافیک، آرم ، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط مرکز تعمیرات کرج سرویس جزئی از اموال مرکز تعمیرات کرج سرویس محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار مرکز تعمیرات کرج سرویس است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای مرکز تعمیرات کرج سرویس محفوظ می‏‌دارد.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی یعنی www.karajtvrepairs.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت مرکز تعمیرات کرج سرویس هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.karajtvrepairs.ir و www.karajtvrepairs.com ندارد و فقط با سامانه ذکرشده با کاربران خود تماس میگیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌ها یا خدمات ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. مرکز تعمیرات کرج سرویس به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان درخواست خدمات می‌‏دهد.

- کلیه درخواست‏های ثبت شده در سایت مرکز تعمیرات کرج سرویس به وسیله ارسال کد درخواست از طریق سامانه تلگرام و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. مرکز تعمیرات کرج سرویس همواره در ارائه و تحویل کلیه خدمات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در مرکز تعمیرات کرج سرویس به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به ثبت درخواست، حق کنسل کردن آن خدمات و یا استرداد وجه خدمات برای مرکز تعمیرات کرج سرویس محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند بجای کنسل کردن خدمات ، جهت ارائه دوباره خدمات منتظر بماند و وجهی برگشت نگردد.

- در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی مانند اتمام کالا جهت تعویض یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به قیمت و ارزش ریالی محصولات الکترونیک موجود در سایت مرکز تعمیرات کرج سرویس، حق بلا اثر نمودن سفارش انجام شده توسط مشتری، برای مرکز تعمیرات کرج سرویس محفوظ است. مرکز تعمیرات کرج سرویس در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت مرکز تعمیرات کرج سرویس می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

- کاربران باید عضویت اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری ، تحویل یا اعزام کارشناس نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مرکز تعمیرات کرج سرویس جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت درخواست می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

- با توجه به ثبت سیستمی درخواست، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور یا پیش فاکتور مجدد وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت درخواست، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند .

همچنین آدرسی که مشتری به عنوان آدرس اصلی در ورود اطلاعات اولیه وارد کرده به منزله ادرس ارسال یا اعزام می یاشد در صورت نیاز به تغییر ارسال با بخش پشتیبانی یا در قسمت آدرس ثانویه اعلام نماید.

- تحویل محصول تعمیری در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

- در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس وبسایت اینترنتی مرکز تعمیرات کرج سرویس، سفارش درب اصلی ساختمان تحویل داده می‌شود.


- لازم به ذکر است افزودن درخواست به معنی رزرو درخواست نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییر در قیمت، اعمال خواهد شد. بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به درخواست قطعی دارند، به‌ویژه درباره خدمات ارائه شده تحت عنوان تخفیف روزانه که دارای محدودیت زمانی هستند، توصیه می‌شود در اسرع وقت درخواست خود را نهایی کنند تا با کمبود کارشناس اعزامی از طرف ما روبرو نشوند. شایان ذکر است درخواست تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران کد درخواست (arc) خود را دریافت کنند و بدیهی است که مرکز تعمیرات کرج سرویس هیچ‌گونه مسوولیتی نسبت به درخواست تائید نشده و رها شده ، ندارد.

خسارت در هنگام حمل و نقل

مرکز تعمیرات کرج سرویس همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه کالای تعمیری یا تعویضی در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله ( اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه ) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و مرکز تعمیرات کرج سرویس تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش مرکز تعمیرات کرج سرویس اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش مرکز تعمیرات کرج سرویس ارسال شود.

محتوا

مرکز تعمیرات کرج سرویس نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است مرکز تعمیرات کرج سرویس تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر مطالب ارائه شده توسط مرکز تعمیرات کرج سرویس دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد خدمات قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

وب ‏‌سایت مرکز تعمیرات کرج سرویس هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت مرکز تعمیرات کرج سرویس تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سایت مرکز تعمیرات کرج سرویس ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

© کلیه محتویات سایت مرکز تعمیرات کرج سرویس شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت مرکز تعمیرات کرج سرویس تعلق دارد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در مرکز تعمیرات کرج سرویس مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای خدمات در مرکز تعمیرات کرج سرویس قیمت‏‌های مصوب اتحادیه است و سایر خدمات بر اساس مدل و مشخصات و همچنین خدمات مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به تنوع خدمات ، مرکز تعمیرات کرج سرویس نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از کارشناسی به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر درخواست قابل ارائه نباشد، مرکز تعمیرات کرج سرویس موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و درخواست را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که درخواستی پس ثبت شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. هزینه‏‌های ، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط درخواست که در فرم اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

تخفیفات

سیاست تخفیفات اعمال شده در سایت همانند قیمت‌‏گذاری در مرکز تعمیرات کرج سرویس مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده و تولید کننده است. همچنین مرکز تعمیرات کرج سرویس طبق قوانین تخفیف گذاری هر برند عمل می نماید و به هیچ عنوان باعث تشویش در قیمت بازار نمی گردد. متاسفانه برخی از فروشگاه ها و سایت های خدمات آنلاین بدون در نظر گرفتن حداقل قیمت اقدام به زیر فروشی و ارائه خدمات غیر اصولی می نمایند که باعث نگرانی شده است.

نمایندگی

مرکز تعمیرات کرج سرویس در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی مرکز تعمیرات کرج سرویس اطلاع دهید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مرکز تعمیرات کرج سرویس هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

مرکز تعمیرات کرج سرویس خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

نظرات کاربران

هدف از ایجاد بخش نظرات در مرکز تعمیرات کرج سرویس، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خدماتی است که ارائه می‌گردد. بدیهی است بخش نظرات مرکز تعمیرات کرج سرویس با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. مرکز تعمیرات کرج سرویس در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌وجه به معنی تایید فنی مرکز تعمیرات کرج سرویس درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.

شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران

۱. فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.

برای نظر یا نقد و بررسی خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. یک عنوان خوب کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب خواهد کرد.

نقد کاربران باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های خدمات کارشناس بصورت عملی و تجربه‌ی شخصی باشد و مزایا و معایب به‌صورت خلاصه و تیتروار در محل تعیین‌شده درج شود. لازم است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی مزایا یا معایب خودداری کنید.

نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای خدمات دریافت شده را در کنار هم بررسی کند.

با توجه به تفاوت در سطح خدمات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آن‌ها، لازم است نقد و بررسی هر خدمت با توجه به قیمت آن صورت گیرد؛ نه به‌صورت مطلق.

جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.

با توجه به ساختار بخش نظرات، از سوال‌کردن یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوال یا درخواست راهنمایی خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.

کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.

قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفت‌وگو (فروم) متفاوت است؛ لذا برای حفظ ساختار، مباحث خارج از چهارچوبی که حالت بحث و گفت‌وگو دارد، تایید نخواهد شد.

تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.

به‌هیچ‌وجه در بخش نظرات مبلغ «قیمت» را ذکر نکرده، درباره‌ی آن سؤال نکنید و نظری ندهید.

در نظرات خود، از بزرگ‌نمایی یا اغراق درباره‌ی قوت‌ها یا ضعف‌های خدمات خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه‌آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.

با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.

تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با خدمات موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با خدمات را مطرح نکنید.

کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش از مرکز تعمیرات کرج سرویس را در قسمت مربوط اعلام کنند؛ لذا هیچ‌گونه نقدی را درباره‌ی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.

توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن درباره‌ی محصولات جدا خودداری کنید.

بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.

لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه‌ی تایید نظرات کاربران است.

شرایط ارسال پرسش یا پاسخ:

- بهتر است پرسش و پاسخ کوتاه و مختصر باشد؛ زبان و رسم‌الخط فارسی و اسلوب نگارش هم در آن رعایت شده باشد.

- از پرسش و پاسخ درباره‌ی آدرس سایر فروشگاه‌های فیزیکی یا اینترنتی و استفاده از لینک خودداری کنید.

- پرسش خودتان را فقط یک بار و زیر خدمات مورد نظرتان بنویسید.

توجه داشته باشید که نظر یا پرسش و پاسخ فقط باید در رابطه با خدمات باشد، بنابراین برای پیگیری یا سوال درباره ثبت درخواست خدمات یا استفاده از خدمات پس از فروش با امور مشتریان مرکز تعمیرات کرج سرویس (شماره تلفن‌ 77467504 – 021) تماس بگیرید یا از طریق فرم صفحه "تماس با ما" با انتخاب موضوع پیگیری سفارش یا خدمات پس از فروش، سوال یا درخواست خود را مطرح کنید.

برای ارسال سایر درخواست‌ها یا پیشنهادهای خود نیز از فرم صفحه "تماس با ما" استفاده کنید یا به info[@]karajtvrepairs[dot]com ایمیل ارسال کنید.